Понеділок, 17.12.2018, 20:56
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Категорії розділу
Взаємодія відділення НСПП [66]
Колективні трудові спори [41]
Страйки та акції соціального протесту [9]
Запобігання виникненню КТС (К) [4]
Аналітична інформація [77]
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Головна » Аналітична інформація

28 вересня 2015 року в Рівненській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В засіданні комісії взяли участь представники департаментів облдержадміністрації, територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, правоохороних органів та органів прокуратури, а також керівники підприємств, на яких існує заборгованість із виплати заробітної плати. Також в засіданні комісії взяла участь в.о. начальника відділення НСПП в Рівненській області Т.Фокіна.

На засіданні було розглянуто стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області станом на 01 вересня 2015 року. Зокрема, за статистичними даними загальна сума заборгованості із заробітної плати на 01.09.2015 року становить 12301,5 тис.грн., що на 609,8 тис. ... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 223 | Додав: nspp | Дата: 30.09.2015 | Коментарі (0)

16 вересня 2015 року у місті Рівному відбулась нарада представників відділення НСПП в Рівненській області та Рівненської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства.

На нараді було розглянуто стан соціально-трудових відносин на підприємствах, що входять в сферу діяльності галузевої профспілки. Зокрема було встановлено існування проблемних питань у філіях та райавтодорах ДП «Рівненський облавтодор». Це в першу чергу пов’язано із виникненням заборгованості із заробітної плати найманим працівникам на зазначених підприємствах, яка за оперативними даними на 11.09.2015 р. становила по області 1697,7 тис.грн. Крім того, працівники філій на райавтодорів протягом останніх місяців працюють в режимі неповного робочого тижня, що впливає на зменшення розміру заробітної п ... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 242 | Додав: nspp | Дата: 17.09.2015 | Коментарі (0)

29 липня 2015 року в Рівненській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В засіданні комісії, яке відбулось під головуванням першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Ю.Приварського, взяли участь представники департаментів облдержадміністрації, територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів та органів прокуратури, а також керівники підприємств, на яких існує заборгованість із виплати заробітної плати. Також в засіданні комісії взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Рівненській області Т.Фокіна.

На засідання було проаналізовано стан заборгованості із заробітної плати на 01 липн ... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 289 | Додав: nspp | Дата: 30.07.2015 | Коментарі (0)

Відділенням НСПП в Рівненській області, в порядку підвищення рівня правових знань сторін соціально-трудових відносин, проведено навчання голів первинних профспілкових організацій на тему «Механізм ведення колективних трудових спорів (конфліктів)». 24 червня 2015 року відбувся завершальний, в цьому навчальному році, плановий навчальний семінар на базі навчально-методичного центру ФПО Рівненської області.

Під час проведення лекції присутніх було ознайомлено з основними положеннями Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та висвітлено механізм вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП в Рівненській  області у своєму виступі зосередила увагу слухачів на основних аспектах у вирішенні колективних трудових спорів. Окремо зупинилася на фактах недотримання окремими представниц ... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 240 | Додав: nspp | Дата: 30.06.2015 | Коментарі (0)

Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21 липня 2011 року № 73, у травні 2015 року до Комісії відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області надійшли документи від Рівненської обласної  профспілкової організації працівників споживчої кооперації  для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності вказаної профспілки.

... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 288 | Додав: nspp | Дата: 23.06.2015 | Коментарі (0)

28 травня 2015 року, на базі навчально-методичного центру ФПО, продовжились планові навчальні зайняття для голів первинних профспілкових організацій, молодіжного профактиву області, представників інших державних установ та закладів, у яких також взяли участь Голова Федерації професійних спілок Рівненської області М. Шершун, заступник голови Федерації професійних спілок Рівненської області М. Рожко, головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення НСПП в Рівненській області О. Турчинська.
    У ході проведення лекції О. Турчинською було висвітлено основні положення Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Особливу увагу було привернуто до питань   оформлення документів для вступу в колективний трудовий спір (конфлікт); формування вимог найманих працівників; окреслення завдань, функцій, порядку формування та діяльності  примирної комісії і трудового арбітражу.
... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 249 | Додав: nspp | Дата: 03.06.2015 | Коментарі (0)

27 травня 2015 року в Рівненській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В засіданні комісії, яке відбулось під головуванням першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Ю.Приварського, взяли участь представники департаментів облдержадміністрації, територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів та органів прокуратури, а також керівники підприємств, на яких існує заборгованість із виплати заробітної плати. Також в засіданні комісії взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Рівненській області Т.Фокіна.

На засідання було підсумовано проведену роботу із ліквідації заборгованості із заробітної плати станом на 01 травня 2015 року. Зокрема, відповідно до статист ... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 303 | Додав: nspp | Дата: 28.05.2015 | Коментарі (0)

З метою підвищення рівня правових знань сторін соціально-трудових відносин відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області на постійній основі, у формі лекційних занять, проводить навчання слухачів з питань поліпшення соціально-трудових відносин, порядку вирішення колективних трудових спорів, їх запобігання, здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні, тощо.

07 травня 2015 року у методичному центрі Федерації професійних спілок Рівненської області відбулись планові навчальні зайняття голів галузевих профспілкових об’єднань області.

Під час занять, головним спеціалістом сектора правового забезпечення відділення НСПП в Рівненській області  О.Турчинською для профспілкового активу області прочитана лекція на тему: «Механізм ведення колективних трудових спорів (конфліктів)». Під час викладенн ... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 278 | Додав: nspp | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

29 квітня 2015 року в залі примирних процедур Відділення відбулась чергова нарада-семінар позаштатних інституцій Національної служби посередництва і примирення. В нараді-семінарі, що відбулась під головуванням начальника відділення НСПП в Рівненській області М.Краська, взяли участь працівники Відділення, трудові арбітри НСПП, незалежні посередники НСПП, а також голова Об’єднання організацій роботодавців Рівненської області В.Боярчук.

Учасниками наради було висловлено ряд пропозицій щодо вдосконалення роботи представників позаштатних інституцій у напрямку розширення можливостей отримання термінової інформації про ускладнення стану соціально-трудових відносин, ефективного розв’язання назрілих проблем в сфері трудових відносин

На нараді також підведено підсумки роб ... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 266 | Додав: nspp | Дата: 30.04.2015 | Коментарі (0)

27 квітня 2015 року начальником відділення НСПП в Рівненській області М.Краськом взято участь в роботі чергового засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У засіданні комісії також взяли участь перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ю.Приварський, голова Федерації профспілок Рівненської області М.Шершун, голови районних державних адміністрацій, представники департаментів та управлінь Рівненської ОДА, правоохоронних органів, тощо.

На засіданні комісії було проаналізовано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організація станом на 01.04.2015 року.

За попередніми статистичними даними загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 01.04.2015 року складає 11 ... Читати далі »

Категорія: Аналітична інформація | Переглядів: 260 | Додав: nspp | Дата: 29.04.2015 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 7 8 »
© Відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області, Передрук матеріалів за умови посилання на nspp-rivne.ucoz.ua © 2018