Понеділок, 17.12.2018, 21:08
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Категорії розділу
Взаємодія відділення НСПП [66]
Колективні трудові спори [41]
Страйки та акції соціального протесту [9]
Запобігання виникненню КТС (К) [4]
Аналітична інформація [77]
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Головна » Взаємодія відділення НСПП

30 червня 2015 року в Рівненській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), в якому взяла участь в.о. начальника відділення НСПП в Рівненській області (далі – Відділення) Т. Фокіна.

На Комісії Т.Фокіна поінформувала про стан вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне», причиною якого стала заборгованість із виплати заробітної плати. Вона зазначила, що на даний час вирішення колективного трудового спору залежить від надання фінансової підтримки Рівненською обласною радою, власністю якої залишається аеропорт.

За результатами роботи Комісії прийнято рішення вжити невідкладних заходів щодо прискорення погашення забор ... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 263 | Додав: nspp | Дата: 04.07.2015 | Коментарі (0)

11 червня 2015 року у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбулося засіданні тристоронньої соціально-економічної ради, де було розглянуто питання про хід виконання Територіальної угоди між Рівненською обласною державною адміністрацією, обласною радою, об’єднанням  організацій роботодавців області та Федерацією профспілок області з соціально-економічних питань на 2015-2017 роки за 1 квартал 2015 року. На запрошення Сторін-підписантів даної Угоди, в роботі засідання Ради взяв участь начальник відділення НСПП в Рівненській області Красько М.В.

З інформацією щодо оперативних підсумків виконання Сторонами зобов’язань Територіальної угоди виступили заступник голови Рівненської ОДА Савчук О.І., голова об’єднанням  організацій роботодавців області Боярчук  В.В., зас ... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 310 | Додав: nspp | Дата: 21.06.2015 | Коментарі (0)

21 травня 2015 року на базі навчально-методичного центру Федерації профспілок Рівненської області за участю Голови ФПО М. Шершуна, заступника голови ФПО М. Рожко, головного спеціаліста сектора правового забезпечення відділення НСПП в Рівненській області (далі – відділення) О.Турчинської, інших представників відбулись планові навчальні зайняття для голів первинних профспілкових організацій та молодіжного профактиву.

Під час лекції на тему «Механізм ведення колективних трудових спорів (конфліктів)» О. Турчинська окреслила основні положення Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», механізми вирішення колективних трудових спорів та технології переговорного процесу, а також наголосила, що вступ у колективний трудовий спір це цивілізований спосіб для вирішення розбіжностей між найманими працівник ... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 275 | Додав: nspp | Дата: 26.05.2015 | Коментарі (0)

 

19 травня 2015 року в Федерації професійних спілок Рівненської області відбулась нарада представників Рівненської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу та відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області. В нараді взяли участь голова Рівненської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу І.Самков, заступник голови Рівненської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу В.Грибок, заступник начальника відділення НСПП в Рівненській області Т.Фокіна, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення Д.Культін, а також директор Рівненської філії державної установи «Держгрунтохорона» В.Долженчук.

На нараді було обговорено ... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 298 | Додав: nspp | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

В процесі здійснення своєї діяльності, відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області (далі – відділення НСПП в Рівненській області) плідно проводить взаємодію із вищими навчальними закладами області. Зокрема, фахівці Відділення систематично проводять тематичні лекції для слухачів, здійснюються спільні наукові дослідження у сфері соціально-трудових відносин.

07 травня 2015 року в Національному університеті водного господарства та природокористування (далі – НУВГП) відбулась вчена нарада з нагоди Дня інституту економіки та менеджменту НУВГП, в якій, на запрошення ректорату університету, взяв участь начальник відділення НСПП в Рівненській області М.Красько.

У своєму виступі М.Красько, детально зупинився на новій моделі вирішення трудових спорів, яка була розроблена внаслідок співпраці Національної служби посередництва Швеції та Національно ... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 278 | Додав: nspp | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

Д.Культін, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної та прогнозування відділення НСПП в Рівненській області

31 березня 2015 року відбулось чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У засіданні комісії взяли участь перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ю.Приварський, голова Федерації профспілок Рівненської області М.Шершун, керівники департаментів та управлінь Рівненської ОДА, територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, тощо. Від відділення НСПП в Рівненській області в роботі комісії взяла участь завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Т.Фокіна.

... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 295 | Додав: nspp | Дата: 02.04.2015 | Коментарі (0)

Стан соціально-трудових відносин на підприємствах регіону є предметом постійного розгляду на робочих нарадах та зустрічах, які здійснюються в рамках взаємодії відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області та галузевих організацій профспілок.

Так, 24 жовтня 2014 року в приміщенні Рівненської обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України (далі – профспілка Інновація) відбулася робоча зустріч заступника начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області В.Ігнатенка з керівним складом Рівненської обласної організації профспілки Інновація.

Предметом обговорення на зустрічі був загальний стан соціально-трудових відносин у сфері малого та середнього бізнесу, дії профспілки у напрямку його поліпшення та головні проблеми у даній сфері.

З ... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 347 | Додав: nspp | Дата: 31.10.2014 | Коментарі (0)

23 жовтня 2014 року у місті Рівному в Федерації професійних спілок Рівненської області відбулась нарада-семінар Рівненської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу на тему «Колективні договори та робота профспілок в умовах фінансово-економічної кризи». У нараді-семінарі взяли участь голова Федерації професійних спілок Рівненської області Микола Шершун, голова Рівненської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Віктор Грибок, заступник начальника відділення НСПП в Рівненській області – завідувач сектора правового забезпечення Володимир Ігнатенко, представники районних та первинних профспілкових організацій галузевої профспілки.
Учасники наради-семінару обговорили сучасний стан економіки області та галузі сільського господарства, проблеми, з якими стикаються агроформування в умовах фінансово-економічної кризи.
Зокрема, головою Федерації профспілок о ... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 384 | Додав: nspp | Дата: 28.10.2014 | Коментарі (0)

15 жовтня 2014 року у місті Рівному в залі засідань Федерації професійних спілок Рівненської області відбувся «круглий стіл» на тему «Збереження існуючих та створення нових робочих місць в області. Профілактика необґрунтованих звільнень та заходи соціального захисту працівників, які підлягають звільненню». У зазначеному заході взяли участь голова Рівненської обласної ради М. Кириллов, перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ю. Приварський, керівники ряду територіальних органів державної влади, керівництво Федерації професійних спілок Рівненської області та обласних організацій галузевих профспілок і об’єднань роботодавців області, а також начальник відділення НСПП в Рівненській області М. Красько та заступник начальника відділення НСПП в Рівненській області В. Ігнатенко.
Учасниками «круглого столу» було обговорено стан економіки області, проблеми, що уповільнюют ... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 371 | Додав: nspp | Дата: 17.10.2014 | Коментарі (0)

03 липня 2014 року у приміщенні Федерації профспілок Рівненської області відбулося п’яте засідання Ради Федерації профспілок  області, у якому взяв участь голова Федерації профспілок України Г.В. Осовий, голови обласних галузевих організацій профспілок та ряду первинних профспілкових організацій. На запрошення Федерації профспілок області, у роботі засідання Ради взяв участь заступник начальника відділення НСПП в Рівненській області В.М. Ігнатенко.
Одними з головних питань, які розглядалось на засіданні, були Стратегія модернізації ФПУ, її членських організацій і завдання профспілок щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих в сучасних умовах.
У своєму виступі голова Федерації профспілок України Г. Осовий, довів до відома присутніх основні напрями роботи Федерації профспілок України, зокрема: щодо укладення Генеральної угоди, збереження майна, яке належить профспілкам, вирішення нагальних питань профспілок облас ... Читати далі »

Категорія: Взаємодія відділення НСПП | Переглядів: 312 | Додав: nspp | Дата: 09.07.2014 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 6 7 »
© Відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області, Передрук матеріалів за умови посилання на nspp-rivne.ucoz.ua © 2018